Slide 1 Slide 2 Slide 3

Checkout the MODX forums

Partnerzy
REAL-LIFE Escape Room Warszawa

Escape Room Warszawa to gra ucieczki offline. Gra bazuje na pracy zespołowej. Zadaniem grupy jest rozwiązywanie zadań logicznych i zręcznościowych, uruchamianie mechanizmów oraz odkrywanie tajnych skrytek, a wszystko po to, aby wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Gra w Escape Room Warszawa wymaga od uczestników analitycznego i krytycznego myślenia, szybkiego kojarzenia faktów oraz kreatywności i spostrzegawczości. Udział w niej mogą wziąć osoby dorosłe, ale także dzieci. Zbierz swoją drużynę, wejdź do naszej przygody i podołaj wyzwaniu! Na rozwiązanie wszystkich zagadek i odnalezienie wyjścia masz 60 minut!
 
Partnerem V edycji „Miej odwagę!” Memoriału Piotra Morawskiego zostało LOTTO Extreme – projekt, którego celem jest  pokazywać  ludzi z pasją – takich, którzy mają odwagę żyć swoimi marzeniami i podejmują niezwykłe wyzwania, walcząc jednocześnie ze słabościami.  LOTTO Extreme pomaga im także w zdobywaniu szczytów od momentu rozpoczęcia przygotowań, przez pasma emocji, nadziei i aspiracji, jakie towarzyszą każdemu z nas w codziennym życiu – prywatnym i zawodowym.
Marzenia są bo to, by je spełniać i po nie sięgać, LOTTO Extreme pomaga je zrealizować.

Regatta - najpopularniejsza brytyjska marka dla wszystkich fanów outdooru jest PARTNEREM SPRZĘTOWYM Memoriału. Ideą Regatty jest tworzenie wysoce technicznych, wytrzymałych, wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą przeżyć przygodę w terenie. Nieważne czy jesteś wspinaczem, alpinistą, miłośnikiem trekkingu, nordic walkingu, zaawansowanym turystą, biegaczem górskim czy też po prostu uwielbiasz podróżować. Nieważne czy masz cztery lata czy też może sto cztery. Ubrania marki Regatta są tworzone i testowane w najcięższych warunkach właśnie dla Ciebie.

PARTNER ESCAPE ROOM Partner główny Partner sprzętowy
PATRONI HONOROWI