Slide 1 Slide 2 Slide 3

Checkout the MODX forums

Media o nas

Gazeta Wyborcza 12.12.2014 r.

Memoriał Piotra Morawskiego Miej Odwagę! Zrealizuj wyprawę życia

"Miej odwagę" jak Piotr Morawski / n.p.m. styczeń 2014

Aż trudno uwierzyć, że w kwietniu minie pięć lat od śmierci Piotra Morawskiego. Ale ten znakomity himalaista nie odszedł w zapomnienie. Między innymi dzięki Memoriałowi "Miej odwagę!".

"Miej odwagę" jak Piotr Morawski / n.p.m. styczeń 2014

Zgłoś swoją wyprawę do IV edycji Memoriału Piotra Morawskiego Miej odwagę!

IV edycja Memoriału/ onet.podróże


Celem Memoriału Piotra Morawskiego "Miej odwagę!" jest wsparcie finansowe i sprzętowe interesujących projektów podróżniczych, poznawczych i eksploratorskich, wspinaczkowych, narciarskich czy żeglarskich oraz promocja nieznanych, początkujących podróżników.

Do udziału w Memoriale mogą zgłaszać się wszyscy, którzy mają oryginalny i dobrze przemyślany plan wyprawy, odwagę zawalczyć o swoje marzenia oraz wyznają wartości bliskie niegdyś Piotrowi – bezkompromisowość, realizacja marzeń mimo przeciwności losu, pasja i pozytywne myślenie, że jednak uda się zrealizować zaplanowany projekt, przekuć marzenia w czyn.

"Mają odwagę" / Witaj w podróży czerwiec-lipiec 2013

Znamy już wyniki trzeciej edycji Memoriału Piotra Morawskiego „Miej odwagę!”. Zwyciężył projekt „Z pięcioma deskami dookoła Morza Czarnego” autorstwa trojga przyjaciół: Aleksandra i Macieja Lewandowskich z Gdyni oraz Małgorzaty Kołacz z Wrocławia. Zakłada on przejechanie samochodem 10 tys. km w poszukiwaniu najlepszych miejsc do kitesurfingu i surfingu na Morzu Czarnym oraz Kaspijskim, przemierzenie na longboardach Krymu, Soczi, Tbilisi i Stambułu, ślizg na wakeboardzie nieopodal ukraińskiej Odessy, tureckiego Samsunu i Izmiru, a także zdobycie góry Elbrus i zjazd na snowboardzie po jej zboczach.

Olek i Kazik zjadą z ośmiotysięcznika / Super Nowości 2013-03-19

Olek Ostrowski, ratownik górski z Wetliny, zaplanował wyprawę na Cho Oyu. Chce zjechać na nartach ze szczytu na wysokości 8201 m n.p.m. By uzyskać środki na tę
eskapadę, zgłosi) swój projekt do Memoriału Piotra Morawskiego „Miej Odwagę". Otrzyma wsparcie sprzętowe.

Magazyn Turystyki Górskiej NPM / marzec 2013

Memoriał Piotra Morawskiego Miej Odwagę! - wielkie głosowanie Internautów

PARTNER ESCAPE ROOM Partner główny Partner sprzętowy
PATRONI HONOROWI