Slide 1 Slide 2 Slide 3

Checkout the MODX forums

Blog
Laureaci IV edycji "Miej odwagę" w TOK FM
26 / 09 / 14

Dziś Kasia i Piotrek mieli przyjemność opowiedzieć na antenie o swojej wyprawie na Syberię i spływie kajakowym Leną. A było o czym opowiadać! :) 
Nie zabrakło też wspomnień z samego początku ich przygody - zgłoszenia wyprawy do IV edycji "Miej odwagę!", ogłoszenia wyników i ich zwycięstwa, emocji... Ogromne emocje towarzyszyły także kapitule Memoriału, o czym opowiadała Olga Morawska.
Już nie możemy doczekać się V edycji "Miej odwagę!" :)

Cho Oyu 8201 - Ski Expedition 2014
22 / 09 / 14

Najnowsze wieści o Olku, laureata III edycji "Miej odwagę", który realizuje właśnie swój wymarzony projekt - Cho Oyu 8201 - Ski Expedition 2014:
1. Niestety pogoda nie rozpieszcza i przedłużony monsun sypie śniegiem, dlatego w górze łatwo nie jest.
2. Olo dotarł na 6900 m. Tam założył obóz C1+, na miejsce docelowe C2 jeszcze nie dotarł. Po noclegu zjechał do bazy omijając szczeliny i seraki.
3. W planach odpoczynek przez 2 dni i znowu w górę, przenieść C1+ na docelowe miejsce C2 oraz założyć C3. Później zjazd i czekanie na dobry moment do ataku.

Trzymamy kciuki!

Promocja w sklepach Regatta
17 / 09 / 14

ZIMA ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI. DLATEGO JUŻ TERAZ REWELACYJNA PROMOCJA NA KURTKI PUCHOWE:
-40% WE WSZYSTKICH SKLEPACH REGATTA

Laureatowi III edycji
15 / 09 / 14

Laureatowi III edycji "Miej odwagę!" - Olkowi Ostrowskiemu humor dopisuje, oto jego rymowanka:
"Mocne przeziębienie mnie męczyło, ale wszystko dobrze się skończyło. Dziś Puja została odprawiona, więc łaskawa powinna być ONA! Jutro cisnę zaliczyć jedyneczkę, przybić ze stałym śniegiem piąteczkę". :)
Zatem Wyprawa Cho Oyu 8201 - Ski Expedition 2014 nabiera tempa i póki co wszystko dobrze idzie. Trzymamy kciuki! Oby tak dalej 

Laureaci III edycji
10 / 09 / 14

Laureaci III edycji "Miej odwagę!" kontynuują rozwijanie swoich "deskowych" pasji. Poniżej filmik z wiosennego tripu Olka Lewandowskiego i Małgosi Kołacz po Europie zachodniej. Trasa prowadziła nad jeziorem Garda, przez południowe i potem zachodnie wybrzeże Francji, Irlandię oraz Anglię a następnie północną Francję i Belgię. Zobaczcie co z tego wyszło. Miłego oglądania!

Spring on a beach from wGwK.pl on Vimeo.

PARTNER ESCAPE ROOM Partner główny Partner sprzętowy
PATRONI HONOROWI