Slide 1 Slide 2 Slide 3

Checkout the MODX forums

Aktualności
7. rocznica śmierci Piotra Morawskiego
08 / 04 / 16

7 lat temu tragiczna, zdecydowanie przedwczesna śmierć zakończyła pełne sukcesów życie wybitnego himalaisty – Piotra Morawskiego. W ciągu 7 lat Piotr był na 10 wyprawach w Himalajach i Karakorum, w sumie zdobył 6 ośmiotysięczników. Inspirował za życia i nadal inspiruje -  osiągnięciami, oddaniem pasji, odwagą i optymizmem.
Pamiętamy, niezmiennie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pożegnanie
23 / 12 / 15

Drodzy Odważni!

Tegoroczna edycja "Miej odwagę!" nie odbędzie się, to już pewne. Zawieszamy działanie programu, ale mamy szczerą nadzieję, że to Was nie powstrzyma od zaplanowania i zrealizowania Waszych pomysłów na podróż 2016 roku!

Cudowne 5 edycji utwierdziło nas w przekonaniu, że jest wiele osób, które pragną podążać za swoją podróżniczą pasją, że mają niezwykłe, czasem szalone i zaskakujące pomysły, a co najważniejsze mają odwagę przekuć swoje marzenia w czyn, zawalczyć o ich spełnienie. Trzymamy za Was kciuki!
A tymczasem...

Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek zgłosili się do "Miej odwagę!" i zaskoczyli, zainspirowali nas swoim pomysłem wyprawy. Dziękujemy głosującym, którzy zechcieli wesprzeć czyjś pomysł, marzenie.
Dziękujemy wszystkim Laureatom - za Was szczególnie mocno trzymamy kciuki i z sympatią słuchamy o kolejnych ambitnych planach
Emotikon smile

A przede wszystkim dziękujemy wszystkim tym, którzy w Memoriał Piotrka uwierzyli i zechcieli się w niego zaangażować, wesprzeć. Bez naszych partnerów i osób przyjaznych projektowi nie udałoby nam się zrealizować tych 5 fajnych, cennych edycji "Miej odwagę!".

Zbliża się koniec roku. Życzymy Wam, byście spędzili nadchodzące Święta w przyjemnej atmosferze, otoczeni ludźmi, którzy rozumieją Was i wspierają. Mamy nadzieję, że planując Nowy Rok uwzględnicie też swoje podróżnicze pomysły i odnajdziecie odwagę, by za nimi podążyć.
Dużo dobrego!

 

 

 

 

 

 

 

 

Wystrachowie w Dzień Dobry TVN
05 / 11 / 15

Już dziś, w programie Dzień Dobry TVN reportaż o laureatach V edycji "Miej odwagę!" - Marzenie i Krzysztofie Wystrachach.

Zachęcamy do oglądania!

 

 

 

 

 

 

Wywiad z laureatami V edycji "Miej odwagę!" w Polskie Radio 24
21 / 10 / 15

"Wspinaczkę drzewną można porównać do wspinaczki górskiej. Ma się bowiem kontakt z przyrodą i stosuje się technikę linową. Na początku wspinaliśmy się dla zabawy, ale kiedy pojechaliśmy do Boliwii i zobaczyliśmy te wysokie drzewa, to wyobraźnia nasza zaczęła działać jak szalona – powiedziała w Polskim Radiu 24 Marzena Wystrach.Uczestniczka wyprawy do Boliwii wraz z mężem Krzysztofem opowiadali w Polskim Radiu 24 o wielkiej przygodzie wśród koron drzew."
Posłuchajcie!

 

 

 

 

 

 

Wystrachowie w Trójce!
14 / 10 / 15

W środę 15 października o godz. 10.00 zachęcamy do słuchania Polskiego Radia Trójka! Zapowiada się bardzo ciekawy wyiad z Marzeną i Krzysztofem, którzy tegoroczne wakacje spędzili w boliwijskiej dżunglii :) Bo warto mieć marzenia i o nie walczyć! Nie wierzycie - posłuchajcie!

 

 

 

 

 

 

PARTNER ESCAPE ROOM Partner główny Partner sprzętowy
PATRONI HONOROWI